fbpx
info@bilimakademikoleji.com
0850 532 66 18
0555 061 28 26

Hakkımızda

Bilim Akademi Koleji > Hakkımızda

Kurucu Müdür'den

Yeni Neslin Mimarı Değerli Öğretmenler, Biricik Evlatlarının Gerçek Kahramanı Sayın Veliler, Geleceğimizin Teminatı Sevgili Gençler,

Eğitim sistemimizde var olan ve çözüm bekleyen sorunlara el atıp kendi adımıza bunları nasıl düzeltebilir ve örnek bir eğitim programı nasıl oluştururuz fikri üzerinden yola çıkarak 2018’de Bilim Akademi Kolejinin temellerini attık. Ülkemizin geleceğini şekillendirecek olan gençlerimiz için ışık olabilecek ve onları hayata en doğru biçimde hazırlayacak öğretim metotlarını okulumuzda uygulamaya koyulmamızın en temel sebebi; Türkiye’ye katma değer katacak gençlerin ve projelerin önünü açma isteğimizdir.

Bu minvalde geleceğimizi sağlam temeller üzerine oturtacak ve memleket gerçeklerini göz ardı etmeyecek bir eğitim programı hazırladık. Akademik olarak bir yandan kendini kanıtlamış ve hem ulusal hem de uluslararası sınavlarda başarılı olabilecek gençlerin eğitim ve öğretim görevini üstlenmeyi, diğer yandan da onları sosyal yetkinlikler bakımından yetiştirmeyi ve geliştirmeyi hedefliyoruz.

Yaptığımız yatırımlar ile hayalini kurduğumuz gelecekte, dünyaya entegre olmuş bir nesil yetiştirmeyi temel görevimiz sayıyoruz. Bu noktada arkamızda büyük bir güç olarak hissettiğimiz yatırımcımız ile finansal açıdan güçlü bir yapıda kurduğumuz ve önce İstanbul’un çeşitli bölgelerinde kuracağımız kampüslerimiz, sonrasında da Türkiye’nin her bir köşesinde açacağımız yeni şubelerimiz ile yakın zamanda adından sıkça söz ettiren bir marka olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Yenilikçi düşüncelerin ve katma değer katacak projelerin üretilmesiyle, ulusal ve uluslararası sınavlara hazırlık programlarımızla, enternasyonal yarışmalarda dereceler elde etmek suretiyle, ana dil seviyesinde İngilizce eğitimi ve deneyimlemeye dayalı öğretim metotlarımızla yakın zamanda sektör içerisinde adından sıkça söz edilecek bir kurum olacağımızı biliyoruz.

Gün geçtikçe genişleyen ve biraz daha büyüyen Bilim Akademi ailesinin bir parçası olacak tüm eğitim neferlerimiz ve öğrencilerimiz ile emin adımlarla bilimde öncü bir eğitim kurumu olma yolunda yürümeye devam ediyoruz.

Sebahattin ÖZTOSUN

Sebahattin-Öztosun